Skontaktuj się z nami!
+48 501 021 922 quaer@quaer.pl

O firmie


QUAER to nowoczesna firma, która w oparciu o trzydziestoletnie doświadczenie jej założycieli stara się wprowadzić fermy hodowli drobiu w nową erę, pełną innowacyjnych rozwiązań.

 

Prowadzenie rodzinnych ferm stało się największą pasją właścicieli QUAER, którzy pragną podzielić się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami z innymi hodowcami brojlera. Pełni zapału do nowatorskich pomysłów stworzyli urządzenia pozwalające usprawnić hodowlę, i zredukować jej koszty. Otwarci na potrzeby innych hodowców drobiu, założyciele QUAER starają się tworzyć rozwiązania pod konkretnego klienta i jego wymogi, podchodząc do niego jak do partnera, z którym dyskusja na temat różnorakich rozwiązań zawsze jest pomocna. Ponadto oferują możliwość dogłębnego zapoznania się z wykorzystywanymi maszynami i wypraktykowanymi rozwiązaniami, zapraszając kontrahentów i potencjalnych nabywców na swoje rodzime fermy.

QUAER to firma, która traktując tradycję i doświadczenie jako podwaliny najwyższej jakości, stara się tworzyć innowacyjne rozwiązania dla siebie i swoich klientów, tak, aby każda ferma drobiu korzystająca z ich prekursorskich maszyn stała się jeszcze bardziej wydajna i przyjazna dla środowiska.